Pirkimo taisyklės ir grąžinimo sąlygos

Atsiskaitymas

Už šioje elektroninėje parduotuvėje įsigyjamas prekes atsiskaitoma banko pavedimu šiais rekvizitais:

* Gavėjo pavadinimas: UAB „Diantė“
* Gavėjo kodas: 304050021
* Gavėjo sąskaita: LT214010051004038031
* Gavėjo bankas : Luminor bankas
* Banko kodas: 74000
* Mokėjimo paskirtyje nurodoma: užsakymo numeris

arba mokėjimu per mūsų elektroninėje parduotuvėje integruotą Paysera mokėjimo sistemą joje galimais atsiskaitymo būdais.

Prekių išsiuntimas, pristatymas ir jo kaina

Prekės išsiunčiamos per 2 darbo dienas po apmokėjimo už jas gavimo dienos.

Prekės Lietuvoje pristatomos:

* į Kliento pasirinktą LP EXPRESS (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 3 Eur) paštomatą arba OMNIVA paštomatą (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 2,5 Eur) arba DPD Pickup paštomatą (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 2,5 Eur). Siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas po jų išsiuntimo. Švenčių ar nenumatytų sutuacijų laikotarpiais pristatymo laikas gali būti ilgesnis. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos pagal atitinkamo paslaugos teikėjo nustatytus terminus.

arba

* Kliento pasirinktu adresu per LP EXPRESS kurjerius (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 4 Eur) arba per OMNIVA kurjerius (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 3,5 Eur) arba per DPD kurjerių tarnybą (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 4 Eur). Siuntos paprastai pristatomos per 1-4 darbo dienas po jų išsiuntimo. Švenčių ar nenumatytų sutuacijų laikotarpiais pristatymo laikas gali būti ilgesnis.

Į Kuršių Neriją prekės nepristatomos.
Į užsienį, išskyrus ES šalis ir Didžiąją Britaniją, prekės nepristatomos.

Į ES šalis ir Didžiąją Britaniją prekės pristatomos per DPD kurjerių tarnybą (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 10 Eur). Siuntos paprastai pristatomos per 7-10 darbo dienų po jų išsiuntimo. Švenčių ar nenumatytų sutuacijų laikotarpiais pristatymo laikas gali būti ilgesnis.

Perkant už 100 Eur ir daugiau prekių pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Klientas pirkdamas prekes sutinka, kad mes neesame atsakingi už prekių pristatymų vėlavimus, jei prekes išsiunčiame šiose Pirkimo taisyklėse ir grąžinimo sąlygose numatytais terminais. Klientas pirkdamas prekes patvirtina, kad supranta ir sutinka, kad mes negalime įtakoti kurjerių paslaugas teikiančių įmonių darbo kokybės.

Prekių grąžinimas

Klientas turi teisę per 14 dienų nuo prekių gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti šioje elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių ir jas grąžinti jeigu:

* Įsigytos prekės nenaudotos ir jų pakuotės nepažeistos, bei, nepažeistas prekių pakuotės, patvirtinančios prekių įsigijimą internetu, lipdukas, arba gamyklinė apsauginė pakuotė, bei, prekės ir jų pakuotės nepraradusios prekinės išvaizdos ir yra pilnos komplektacijos. Klientas, internetu pirkdamas šioje parduotuvėje parduodamas prekes, atsižvelgiant į jų rūšį ir pobūdį, supranta ir prisiima riziką, kad prekių išbandyti negali ir, norėdamas jas grąžinti, išpakuoti ir išbandyti negalės;
* Klientas savo sąskaita pristato prekes į The House of DROPS parduotuvę adresu Šv. Gertrūdos g. 51, LT-44283, Kaune, arba apmoka jų pristatymo į nurodytą parduotuvę išlaidas. 

Klientas gavęs nekokybiškas prekes turi nedelsiant susisiekti su pardavėju el. paštu [email protected] ir suderinti nekokybiškų prekių keitimo arba grąžinimo sąlygas. Be to:

* Gražinamos ar keičiamos prekės bei jų pakuotės turi būti pilnos komplektacijos;
* Klientas savo sąskaita pristato grąžinamas ar pageidaujamas keisti nekokybiškas prekes į The House of DROPS parduotuvę, adresu Šv. Gertrūdos g. 51, LT-44283, Kaunas, arba apmoka jų pristatymo į nurodytą parduotuvę išlaidas.

Prekės gali būti nekeičiamos ir grąžinama jų kaina, jeigu pageidaujamų keisti prekių neturime sandėlyje.

Pageidavimą grąžinti šioje elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Klientas pareiškia el. laišku siunčiamu el. paštu: [email protected], savo el. laiške nurodydamas grąžinamas prekes, savo vardą ir pavardę bei savo banko sąskaitos rekvizitus. Klientas savo sąskaita pristato prekes į The House of DROPS parduotuvę adresu Šv. Gertrūdos g. 53-21, LT-44283, Kaune, arba apmoka jų pristatymo į nurodytą parduotuvę išlaidas.

Po kokybiškų prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo prekės ar prekių gražinimo dienos, grąžintų prekių kaina, išskyrus prekių pristatymo kainą, kuri nėra kompensuojama, išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą. Po nekokybiškų prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo prekės ar prekių gražinimo dienos, grąžintų prekių kaina, įskaitant prekių pristatymo kainą, išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą.

Pirkimo taisyklių ir grąžinimo sąlygų 2020-05-25 redakcija.