Taisyklės

Bendrosios nuostatos

 1. Šios taisyklės (toliau vadinama – Taisyklės) yra šios elektroninės parduotuvės www.dropslietuva.com  klientą (toliau vadinama – Pirkėjas arba Klientas) ir UAB „Diantė“, įmonės kodas 304050021, adresas Šv. Gertrūdos g. 51-21, LT-44283, Kaunas (toliau taip pat vadinama – Pardavėjas) saistantis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės ir pareigos, pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo, prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos bei tvarka, o taip pat kitos su prekių pirkimu ir pardavimu šioje elektroninėje parduotuvėje susijusios sąlygos.
 2. Pirkėjas, pateikdamas prekių užsakymą patvirtina, jog su šiomis Taisyklėmis susipažino.

Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas

 1. Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kuomet Pirkėjas, išsirinkęs perkamą prekę ar prekes iš šios elektroninės parduotuvės (toliau – Prekės), pateikia jų užsakymą ir už jį sumoka.
 2. Pirkėjas pateikdamas užsakymą ir jį apmokėdamas patvirtina, kad yra pilnametis ir veiksnus, arba, būdamas nepilnamečiu, turi savo rūpintojo sutikimą, savarankiškai disponuoja savo lėšomis, turi teisę pirkti prekes ir su Pardavėju sudaryti pirkimo – pardavimo sutartį.
 3. Sudarius pirkimo-pardavimo sutartį, Pirkėjo užsakyme pasirinktas Prekių asortimentas, jų kaina bei kitos sąlygos yra privalomos tiek Pirkėjui, tiek Pardavėjui. Pardavėjui negalint įvykdyti pirkimo-pardavimo sutarties ji nutraukiama grąžinant Pirkėjui visas jo pagal užsakymą sumokėtas pinigų sumas. Sudarydamas pirkimo-pardavimo sutartį Pirkėjas sutinka, kad pirkimo metu jo užsakyme nurodytu elektroninio pašto adresu gali būti siunčiama Pirkėjo užsakymo elektroninė PVM sąskaita faktūra su pirkimo duomenimis bei kita su Pirkėjo užsakymu susijusi informacija.

Atsiskaitymas

 1. Už pagal užsakymą įsigyjamas Prekes Klientas atsiskaito:
  • mokėjimu per šioje elektroninėje parduotuvėje integruotas mokėjimo sistemas jose galimais atsiskaitymo būdais;
   arba      
  • kitais šioje elektroninėje parduotuvėje integruotais galimais atsiskaitymo būdais (bankine kortele ar kt.).

Prekių išsiuntimas, pristatymas ir jo kaina, prekių atsiėmimas

 1. Prekės išsiunčiamos arba paruošiamos atsiėmimui Kliento pasirinktoje The House of Drops fizinėje parduotuvėje per 3 darbo dienas po apmokėjimo pagal užsakymą už jas gavimo dienos.
 2. Prekės Lietuvoje pristatomos:
  • į Kliento pasirinktą VENIPAK paštomatą (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 2,50 Eur) OMNIVA paštomatą (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 3,00 Eur), arba DPD Pickup tašką (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 2,70 Eur), arba SIUNTOS AUTOBUSAIS terminalą Lietuvos miestuose, kurių autobusų stotyse toks terminalas yra (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 6,00 Eur). Siuntos paprastai pristatomos per 1-3 darbo dienas po jų išsiuntimo. Švenčių, nenumatytų situacijų ar padidinto atitinkamo paslaugos teikėjo užimtumo laikotarpiais pristatymo laikas gali būti ilgesnis. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos pagal atitinkamo paslaugos teikėjo nustatytus terminus.
   arba
  • Kliento pasirinktu adresu per VENIPAK kurjerius (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 3,50 Eur) arba DPD kurjerius (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 4,50 Eur). Siuntos paprastai pristatomos per 1-4 darbo dienas po jų išsiuntimo. Švenčių, nenumatytų situacijų ar padidinto atitinkamo paslaugos teikėjo užimtumo laikotarpiais pristatymo laikas gali būti ilgesnis. Nenumatytų situacijų laikotarpiais (pvz. visuotinis karantinas) Prekių pristatymo paslauga šiuo būdu gali būti laikinai neteikiama.
 3. Į užsienį, išskyrus ES šalis, prekės nepristatomos.
 4. Į ES šalis Prekės pristatomos per DPD kurjerių tarnybą (Prekių pristatymo kaina šiuo būdu – 10 Eur). Siuntos paprastai pristatomos per 7-10 darbo dienų po jų išsiuntimo. Švenčių, nenumatytų situacijų ar padidinto atitinkamo paslaugos teikėjo užimtumo laikotarpiais pristatymo laikas gali būti ilgesnis. Nenumatytų situacijų laikotarpiais (pvz. visuotinis karantinas) Prekių pristatymo paslauga šiuo būdu gali būti laikinai neteikiama.
 5. Pirkėjas gali pasirinkti įsigytas prekes atsiimti UAB „Diantė“ fizinėse parduotuvėse The House of Drops, adresu Šv. Gertrūdos g. 51, LT-44283 Kaunas, arba Aukštaičių g. 4B, LT-11341 Vilnius (Prekių paruošimas atsiėmimui yra nemokamas). Paruošus Pirkėjo užsakymą atsiėmimui, Pardavėjas pagal Pirkėjo pateiktus jo duomenis išsiunčia Pirkėjui elektroninį laišką ir/ar trumpąją SMS žinutę su informacija, kad Pirkėjo užsakymas parengtas atsiėmimui. Užsakytas ir parengtas atsiimti Prekes Pirkėjas privalo atsiimti ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) dienų po to, kai Pardavėjas informavo Pirkėją apie galimą Prekių atsiėmimą. Prekių neatsiėmus per šiame punkte nurodytą terminą, Pirkėjo užsakymas gali būti atšaukiamas. Tokiu atveju, Pardavėjui atšaukus Pirkėjo užsakymą, Pirkėjo sumokėti pinigai už Prekes yra jam grąžinami ne vėliau kaip per 14 darbo dienų po Pirkėjo užsakymo atšaukimo.  Atsiimant Prekes Pirkėjo pasirinktoje Pardavėjo fizinėje parduotuvėje Pirkėjas turi nurodyti savo užsakymo šioje elektronėje parduotuvėje numerį ir pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą. Atsiimti Prekes gali tik pats Pirkėjas. Jei Prekes atsiims kitas asmuo, užsakant Prekes būtent jis turi būti nurodomas kaip Prekių gavėjas. Jei Pirkėjas yra juridinis asmuo, Pardavėjas iš jas atsiimančio fizinio asmens turi teisę reikalauti įgaliojimo Prekių atsiėmimui. Prekių atsiėmimo metu Pirkėjas privalo patikrinti Prekių pakuotę, kiekį bei ar Prekės neturi akivaizdžių kokybės trūkumų, taip pat jų asortimentą ir komplektiškumą. Tokio patikrinimo metu nustačius kokius nors trūkumus Pirkėjas turi teisę Prekių nepriimti. Pirkėjui priėmus Prekes, laikoma, kad Prekės perduotos tinkamoje pakuotėje, Prekių kiekis, kokybė, asortimentas ir komplektiškumas atitinka Pirkėjo užsakymo sąlygas.
 6. Perkant už 100 Eur ir daugiau Prekių pristatymas Lietuvoje nemokamas.
 7. Klientas pirkdamas Prekes sutinka, kad Pardavėjas nėra atsakingas už Prekių pristatymų vėlavimus, jei Prekes išsiunčia šiose Taisyklėse numatytais terminais. Klientas pirkdamas Prekes patvirtina, kad supranta ir sutinka, kad Pardavėjas negali įtakoti kurjerių paslaugas teikiančių įmonių darbo kokybės.

Prekių grąžinimas ar keitimas

 1. Klientas turi teisę per 14 dienų nuo Prekių gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti Prekių ir jas grąžinti jeigu:
  • Įsigytos Prekės nenaudotos ir jų pakuotės nepažeistos ir/arba nepažeistas Prekių pakuotės, patvirtinančios Prekių įsigijimą internetu, lipdukas, arba gamyklinė apsauginė pakuotė, bei, Prekės ir jų pakuotės nepraradusios prekinės išvaizdos ir yra pilnos komplektacijos.
  Klientas, internetu pirkdamas šioje elektroninėje parduotuvėje parduodamas Prekes, atsižvelgiant į jų rūšį ir pobūdį, supranta ir prisiima riziką, kad Prekių išbandyti negali ir, norėdamas jas be priežasties grąžinti, išpakuoti ir išbandyti negalės.
  • Pageidavimą grąžinti Prekes Klientas pareiškia el. laišku siunčiamu el. paštu: [email protected], savo el. laiške nurodydamas grąžinamas Prekes, savo vardą ir pavardę bei savo banko sąskaitos rekvizitus. Klientas savo sąskaita pristato Prekes į UAB „Diantė“ parduotuvę The House of Drops, adresu Šv. Gertrūdos g. 51, LT-44283, Kaunas, arba apmoka jų pristatymo anksčiau nurodytu adresu išlaidas. Po Prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo Prekių gražinimo dienos, grąžintų Prekių kaina, be jų pristatymo išlaidų, išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą.
  • Įsigytos Prekės nenaudotos ir jų pakuotės nepažeistos ir/arba nepažeistas Prekių pakuotės, patvirtinančios Prekių įsigijimą internetu, lipdukas, arba gamyklinė apsauginė pakuotė, bei, Prekės ir jų pakuotės nepraradusios prekinės išvaizdos ir yra pilnos komplektacijos. Klientas, internetu pirkdamas šioje elektroninėje parduotuvėje parduodamas Prekes, atsižvelgiant į jų rūšį ir pobūdį, supranta ir prisiima riziką, kad Prekių išbandyti negali ir, norėdamas jas be priežasties grąžinti, išpakuoti ir išbandyti negalės.
 2. Klientas gavęs nekokybiškas Prekes turi nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Prekių gavimo, susisiekti su Pardavėju el. paštu [email protected] ir suderinti nekokybiškų Prekių keitimo arba grąžinimo sąlygas. Be to, gražinamos ar keičiamos Prekės bei jų pakuotės turi būti pilnos komplektacijos.
  Klientas savo sąskaita pristato grąžinamas ar pageidaujamas keisti nekokybiškas Prekes į UAB „Diantė“ parduotuvę The House of Drops, adresu Šv. Gertrūdos g. 51, LT-44283, Kaunas, arba apmoka jų pristatymo anksčiau nurodytu adresu išlaidas. Po Prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo Prekių gražinimo dienos, grąžintų Prekių kaina išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą, kurią Klientas Pardavėjui nurodo el.paštu [email protected].
 3. Prekės gali būti nekeičiamos ir Klientui grąžinama jų kaina, jeigu pageidaujamų keisti Prekių Pardavėjas nebeturi.
 4. Pageidavimą grąžinti Prekes Klientas pareiškia el. laišku siunčiamu el. paštu: [email protected], savo el. laiške nurodydamas grąžinamas Prekes, savo vardą ir pavardę bei savo banko sąskaitos rekvizitus. Klientas savo sąskaita pristato Prekes į UAB „Diantė“ parduotuvę The House of Drops, adresu Šv. Gertrūdos g. 51, LT-44283, Kaunas, arba apmoka jų pristatymo anksčiau nurodytu adresu išlaidas. Po Prekių grąžinimo, per 10 darbo dienų nuo Prekių gražinimo dienos, grąžintų Prekių kaina, be jų pristatymo išlaidų, išmokama į Kliento nurodytą jo banko sąskaitą.

  Atsakomybė
 5. Žalos atsiradimo atveju kaltoji šalis atlygina kitai šaliai jos patirtus nuostolius Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka
 6. Pirkėjas atsako už užsakymo ar registracijos formoje pateiktų savo duomenų atitikimą tikrovei ir jų saugumą. Jei Pirkėjas pateikia neteisingus duomenis ar leidžia savo duomenimis naudotis kitiems asmenims, Pardavėjas neatsako už to pasekmes ir turi teisę gauti iš Pirkėjo savo dėl to patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimą.
 7. Šalys atleidžiamos nuo atsakomybės už visišką ar dalinį savo įsipareigojimų pagal šias Taisykles neįvykdymo dėl aplinkybių, kurių jos negalėjo kontroliuoti bei protingai numatyti bei negalėjo užkirsti kelio joms ar jų pasekmėms. Nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės yra suprantamos taip, kaip jas apibrėžta Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.212 str. ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintose Atleidimo nuo atsakomybės, esant nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėms, taisyklės.

  Baigiamosios nuostatos
 8. Sutikdamas su šių Taisyklių nuostatomis Klientas išreiškia sutikimą ir pageidavimą gauti mūsų pasiūlymus ir/ar naujienlaiškius ir/ar kitą informaciją savo el. paštu, pateiktu atliekant užsakymus, registruojantis šioje el.parduotuvėje ar prenumeruojant mūsų pasiūlymus ir/ar naujienlaiškius ir/ar kitą informaciją. Klientas gali bet kada atsisakyti gauti mūsų pasiūlymus ir/ar naujienlaiškius ir/ar kitą informaciją savo el. paštu informuodamas mus apie tai el.paštu [email protected] arba paspaudęs tam skirtą nuorodą el.laiške su pasiūlymu ir/ar naujienlaiškiu ir/ar kita informacija.
 9. Apie tai, kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys galite sužinoti www.dropslietuva.com privatumo politikoje.
 10. Pardavėjas turi teisę savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo www.dropslietuva.com dienos.
 11. Taisyklės parengtos remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, iš jų kylantiems santykiams ar ginčams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
 12. Pirkėjo ir Pardavėjo nesutarimai, kylantys iš šių Taisyklių, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti per 45 dienas po ginčo inicijavimo, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
 13. Pirkėjas skundą dėl įsigytos prekės gali pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, ar jos padaliniams, interneto svetainėje www.vvtat.lt) bet prieš tai, kaip numato taikomi teisės aktai, turi kreiptis į Pardavėją.
 14. Svetainė www.dropslietuva.com priklauso ir yra valdoma įmonės UAB Diantė, įmonės kodas 304050021, kurios veiklos buveinė yra adresu Archyvo g. 20, LT-50180, Kaunas, Lietuva.

Taisyklių 2024-04-19 redakcija.