N.C.P. Essentials

Keturis draugus, įkūrusius N.C.P. prekės ženklą, suartino aistra pokyčiams, bendras požiūris ir didžiulis noras išsiveržti iš komforto zonos. Neįtikėtina N.C.P. komanda siekia kurti kažką kitokio ir unikalaus – kompanijos veido odos priežiūros produktai yra kruopščiai sukurti taip, kad apimtų kiekvieną veido odos priežiūros rutinos aspektą, atsižvelgiant į kasdienius poreikius. Jie sukurti kartu su puikiais chemikais, grožio ekspertais ir dermatologais, naudojant aukščiausios kokybės ir veiksmingumo ingredientus. N.C.P. didžiuojasi tuo, kad visi kompanijos veido priežiūros linijos Essentials produktai  yra tinkami tiek vyrams, tiek moterims, yra veganiški ir bekvapiai.

N.C.P. komanda

Noomi Rapace – Holivudo aktorė ir mados ikona iš Švedijos Noomi Rapace yra puikiai žinoma daugeliui. Ji vaidino tokiuose filmuose kaip „Prometėjas“, „Šerlokas Holmsas“, „Lašas“, „Vaikas 44“, „Neužrakintas“, „Kas nutiko pirmadienį“, „Šviesus“, „Ferrari“. Noomi taip pat yra tikroji Lizabeth Salander („Mergina su drakono tatuiruote“). Noomi teko vaidinti kartu su tokiais Holivudo aktoriais kaip Tom Hardy, Orlando Bloom, Michael Douglasas, Will Smith, Hugh Jackman ir Ben Kingsley. Noomi vertina išskirtinę kokybę ir dizainą.

Steve Terryjau daugiau nei 25 metus yra tiesiog varomoji jėga Švedijos grožio pramonėje. Jo unikalus kūrybiškumas ir rinkodaros išmanymo derinys, gilios žinios, sugebėjimas vystyti idėjas ir meilė grožio verslui įrodė, garantavo didžiulę sėkmę tiek kūryboje, tiek ir versle. Steve’as konsultuoja sėkmingiausias Švedijos įmones, įskaitant „Toni & Guy“, „YOU Stockholm“, „YOUway.com“, kurią jis įkūrė ir 2012 m. pardavė „Schibsted“. Ji iki šiol jis yra bendrasavininkas ir kūrybos bei verslo vystymo direktorius vienoje iš populiariausių grožio industrijos vietų Skandinavijoje – „LYKO“. Dabar didžiąją laiko dalį Steve’as praleidžia sutelkdamas dėmesį į koncepcijos ir verslo plėtrą N.C.P.

Jonas Nillson – Švedijos kalnų slidinėjimo žvaigždė (Švedijos, Skandinavijos, Europos ir pasaulio čempionas), kuris baigęs karjerą pasuko į verslą ir po patirčių įvairiuose kompanijose Jonas šiuo metu yra N.C.P. vadovas.

Ash Pournouri – vizionierius ir verslininkas savo karjerą pradėjo išbandydamas save įrašų kompanijų, leidybos, kelionių užsakymo ir vadybos srityse. Tai, kas prasidėjo maža misija kurti ir valdyti pasaulinio lygio superžvaigždės „Avicii“ prekės ženklą, atvedė Ash į „EDM“ judėjimo iniciavimą. Per kompanijas, priklausančias UNLTD šeimai, Ash kūrybingai sujungė pirmąsias menininkų partnerystes, įkūriant „At Night Studios“ ir „Talent Box Management“ bei atstovaujant „Skilltwins“ ir „Roomie“.

N.C.P.  suteikia galimybę suasmeninti savo veido odos priežiūrą

N.C.P. veido priežiūros linija Essentials sukurta naudojant apgalvotus, unikalius pagrindinius produktus, kuriuos galima lengvai derinti individualizuojant Jūsų grožio rutiną. Produktai puikiai tinkami zonavimui – jei kažkurias Jūsų veido sritis reikia papildomai prižiūrėti, švelniai įmasažuokite serumus ten, kur jų reikia. Priemonės puikiai tinkamos sluoksniavimui–naudokite būtiniausią serumą ten, kur jo reikia ir papildomai naudokite 24H veido kremą. Priemones galima maišyti – prieš naudojimą sumaišykite reikalingą serumą su 24H veido kremu, kad sustiprintumėte poveikį.

Veido odos nuvalymas

Visų odos priežiūros priemonių pagrindinis tikslas yra pašalinti nešvarumus ir negyvas odos ląsteles,
Taip sudarant galimybę odai absorbuoti jai reikalingas veikliąsias medžiagas. Švelnus, bet efektyvus yra kelias, kuris nepažeidžia odos.

Veido odos priežiūra

Tinkama veido odos priežiūra yra pats svarbiausias žingsnis siekiant turėti tobulą veido odą. N.C.P. veido odos priežiūros priemonių tikslas yra atgaivinti ir atkurti pačios odos pusiausvyrą, išlaikyti jos gyvybingą ir drėgmę.

Intensyvi veido odos priežiūra

Priklausomai nuo gyvenimo būdo ir supančios aplinkos, Jūsų veido odai gali prireikti stiprios pagrindinių jai reikalingų ingredientų injekcijos, kad jos būklė būtų pati geriausia.  Galite suasmeninti savo odos priežiūrą spręsdami konkrečias ją kamuojančias problemas ir tokiu būdu  pagerinti jos būklę bei sukurti papildomą apsauginį barjerą nuo neigiamo išorinio poveikio.