Under My Skin

108.00

Aromatas kurtas net du metus, kuomet parfumerė susižavėjo animalistinėmis natomis ir siekė sukurti tokį viliojantį kvapą pati. Sudėjus daugybę natų į vieną kvapą parfumerė negalėjo nuspręsti ar nori, kad kvapas būtų sunkus ar saldus, tiesmukas ar paslaptingas, todėl pradėjo išimti po vieną ingredientą iš kvapo formulės, taip išgrynindama aromatą, kuris visiškai pateisino jos lūkesčius.

Pavadinimo idėja kilo iš pokalbio su menininku ir kvepalų mylėtoju, kuris pasakė, kad kvapas atsiranda iš po odos. Pavadinimas „Po mano oda“ ši kvapą pavertė gerokai subtilesniu, „žmogišku“, ne atvirai laukiniu. Kvapo esmė yra gyvulinės kilmės ir odos tonai, sutvirtinti klampiu irisų sviestu. Sukūrus kvapo branduolį, atsidėta bazinių natų kūrimui, kurioms gilumo ir sodrumo suteikia Tolu ir Peru balzamai, Tonka pupelės ir keletas medienos rūšių.

Kvape jaučiami pudriški odos tonai, apgaubta šilkine elegancija. Tobulas animalistinis kvapas.

Greipfrutas, levanda, juodasis pipiras, prieskoniai, bulgariška rožė, gvazdikas, iriso žiedai, muskusas, castoreum derva, ambergris, odos natos, costus derva, tonka pupelės, tolu balzamas, peru balzamas, sandalo derva, vanilė, samanos.

Extrait de Parfum, 30ml.

Turime

Produkto kodas: UM30ml Kategorija: Žymos: , ,