SPONGELLÉ parfumuota kempinė TUNISIAN MOON | RIVIERA BODY BUFFER

18.00

99 g.

Svajingi saulėlydžiai, gaivus jūros pakrantės brizas ir Cote d’Azur aromatai įkvėpė Spongellé Riviera kūno prausimo kempinių kolekciją. Sukurta atsipalaiduoti, palepinti ir atgaivinti savo kūną ir sielą, praturtinta saulėje brandintų bazilikų ir citrinų aliejumi.

Turime

Produkto kodas: AST-RVBBTM Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Aromato natos: itališkas mandarinas, traškus žaliasis obuolys, neroli, kreminis kokosas, apelsinų žiedai, jazminai, tamsi vanilė, kedras, kašmyras

Naudojimas: Įsijauskite į nepamirštamą vonios ritualą. Patentuota technologija užtikrina, kad kempinę naudoti galėsite 20+ kartų. Sudrėkinkite kempinę vandeniu ir spustelkite, kad susidarytų putos. Masažuokite kūną sukamaisiais judesiais, kad švariai nupraustumėte kūno odą. Po kiekvieno naudojimo kempinę nuliekite vandeniu, švelniai išspauskite vandens perteklių ir palikite džiūti. Pasibaigus kempinėje prisotintoms priemonėms ji gali būti naudojama kaip įprastinė kempinė prausimuisi.

Ne toksiška, tinkama veganams, netestuota su gyvūnais.
Pagaminta Los Andžele iš glicerino, vandens, kvapiųjų medžiagų, baziliko, citrinos aliejų.

Įspėjimai: Vengti tiesioginio kontakto su akių gleivine. Priemonei patekus į akis plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo mažamečių vaikų.