SPONGELLÉ parfumuota kempinė TIGER LILY | ART CHINOIS

18.00

99 g.

Pajuskite turtingą egzotiško istorijos meno stilių ir įmantrų XVII amžiaus dekorą. Animalistiniai šios kempinės aromato motyvai šoka tarp sodrių kvapų ir sukuria puikią erdvę atsipalaidavimui ir odos palepinimui. Spongellé Chinois Body Wash Infused Buffers kolekcija leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti valančia, šveičiančia, masažuojančia ir maitinančia odą dušo procedūra.

Turime

Produkto kodas: AST-ACBBTL Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Aromato natos: meliono žievelė, žibuoklių lapai, serbentai, ylang-ylang, laukiniai jazminai, pakalnutės,  rožių žiedlapiai, kedras, muskusas, pilkoji ambra

Naudojimas: Įsijauskite į nepamirštamą vonios ritualą. Patentuota technologija užtikrina, kad kempinę naudoti galėsite 20+ kartų. Sudrėkinkite kempinę vandeniu ir spustelkite, kad susidarytų putos. Masažuokite kūną sukamaisiais judesiais, kad švariai nupraustumėte kūno odą. Po kiekvieno naudojimo kempinę nuliekite vandeniu, švelniai išspauskite vandens perteklių ir palikite džiūti. Pasibaigus kempinėje prisotintoms priemonėms ji gali būti naudojama kaip įprastinė kempinė prausimuisi.

Ne toksiška, tinkama veganams, netestuota su gyvūnais.

Pagaminta Los Andžele iš glicerino, vandens, kvapiųjų medžiagų, yuzu, edelveiso, vetiverijų šaknų ekstraktų.

Įspėjimai: Vengti tiesioginio kontakto su akių gleivine. Priemonei patekus į akis plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo mažamečių vaikų.