Akcija!

Notturno

140.00

100 ml
Parfum

Turime

Produkto kodas: NEDP Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Notturno – pirmasis Meo Fusciuni poezijos ciklo kvapas. Kvapą įkvėpė Rilke, Holderlin, Celan, Neruda ir De la Cruz – penki poetai, penkios uoslės, penki ženklai, penkios nakties akimirkos. Ir tik viena – juoda spalva.

Tai kvapas, skirtas nakčiai ir jos intymiems potyriams. Tai nuostabus darbas žmogui ieškant savęs ir nuolat, nesustojant keliaujant per gyvenimo tikrovę.

Notturno gimė iš beprotiško meilės troškimo, iš meilės nakčiai, poezijai, obsesinių širdies architektūros tyrinėjimų. Poetinė Notturno natų piramidė yra tarsi tamsus ir gilus kūrinys, kuris tave įtraukia ir tuo pačiu apsaugo. Tai itin jausmingas kvapas, kuris jaukiai apgaubia savo šiluma.

Viršutinės romo natos tarsi nukelia į prisiminimus apie bemieges naktis, o skysta ambra tarsi naktinis palydovas – vienišas, unikalus ir ištikimas. Kvapo širdyje glūdi poezija, rašytojo uoslės užuomina į žmogaus sielą. Šalia dvelkia oda apgaubianti senus dienoraščius. Aromato bazėje galima pajusti, kur savo žingsnius dėliojo kūrėjas poetas – miškas, beržas, kedras, smilkalai. Kvapni Notturno kvapo metamorfozė nakties metu atskleidžia jo poetinę prasmę.

Viršutinės natos: romas, ananasai
Vidurinės natos: rašalas, oda, gvazdikėlis, beržas
Pagrindinės natos: ambra, muskusas, smilkalai, kedras