MAD ET LEN PAŽINTINIS KVEPALŲ RINKINYS N°1

95.00

MAD ET LEN pažintinis kvepalų rinkinys, tai paslaptinga kelionė per aromatų pasaulį, kur kiekvienas kvapas yra pasakojimas, o kiekviena nata – emocija.

Prabanga, įkūnyta MAD ET LEN meistriškume, kviečia atrasti kvapų magiją ir kasdienybę palikti už nugaros.

5×5 ml EDP

Turime

Produkto kodas: DISCOVERY-SE Kategorija: Žyma:

Aprašymas

MAD ET LEN pažintinis kvepalų rinkinys N°1 skirtas tiems, kas ieško prabangos, naujų emocijų ir dar neatrastų kvapų. Jis skirtas tiems, kurių siela trokšta nepakartojamų potyrių ir nepažintų kvapų horizontų. Rinkinys apjungia penkis išskirtinius aromatus:

  • Black Musk: gili, tamsi naktis ir nepažintų miškų šauksmas. Sodrus muskusas, susipynęs su paslaptinga gėlių esencija sukuria hipnotizuojantį aromatą.
  • Black Uddu: vilkų takais ir laužų šviesoje gimęs kvapas. Uddu derva, kartu su žemės ir dūmų nata, suteikia galingą, žvėrišką jausmą.
  • Green Sunshine: ryto rasos ir žaliuojančių laukų daina. Šis kvapas atveria šviežių žolių ir šiltos saulės šviesos pliūpsnį, kuris žadina ir atgaivina.
  • Lady Vetyver: elegancijos ir subtilumo simfonija. Vetiverio šaknų ir lengvų citrusinių vaisių harmonija sukuria sofistikuotą ir moterišką aromatą.
  • Sous les Confettis: gyvenimo šventės ir laimės akimirkų esencija. Šis kvapas sujungia gaivias gėles ir saldžius vaisius, sukurdamas linksmą ir šviesią atmosferą.

Kviečiame susipažinti su visais MAD ET LEN aromatais.

Papildoma informacija

Svoris0.1 g