Akcija!

Luce

132.00

Parfum, 100ml

Turime

Produkto kodas: LEDP Kategorija: Žyma:

Aprašymas

„Kelionė pasiekė savo tašką, slenkstį, tylą“.

Luce yra natūralus kontrastas Notturno. Šis aromatas išreiškia pusiausvyros, stabilios savimonės poreikį. Luce gimė iš introspektyvios kelionės, kuri prasideda su naujos dienos pradžia, kai gamta dar ne visiškai pabudusi, kai oras vis dar kupinas drėgmės, viskas sustingę ramumoje, tyloje. Ir žmogaus akis stebi bundančio ryto aušrą.

Šio kūrinio įkvėpimas gimė iš amerikiečio architekto Louis Kahn – mokytojo, formuojančio šviesą ir materiją, žodžių: „Aš tikiu, kad šviesa yra visos žmonijos egzistencijos šaltinis, tai buvimas dabartyje ir tarsi rūbai nešiojama vidinė šviesa. Tai, ką sukuria šviesa – meta šešėlį, o šešėlis priklauso šviesai. Suvokimas yra kaip slenkstis, kuris atskiria šviesą nuo tylos. Tylos, kuri atneša šviesą, panardintą į įkvėpimo prisotintą atmosferą, kur stengiamasi patenkinti troškimą būti ir išreikšti save. Uola, upė, vėjas yra įkvėpimo šaltiniai. Pirmiausia iš nuostabos, o paskui sąmoningai, stebima tai, kas yra neapsakomai gražu. Meno šventovėje šviesa sutinka tylą, o tyla – šviesą“.

Luce natų piramidė išreiškia grynumo, tikrumo ir šviesos architektūrą, iš tikrųjų atspindi gilios ramybės jausmą. Tai kvapas, vaizduojantis naujos dienos aušrą, tai tarsi tuščias popieriaus lapas, ant kurio vienos pusės užrašytas žodis „pabaiga“, o ant kitos – „naujos istorijos pradžia“.

Viršutinės natos: oda, kedro lapai, beržo lapai
Vidurinės natos: santalmedis, pačiulis, tabakas
Pagrindinės natos: ambra, vanilė, benzoino derva