Lost in Heaven

108.00

Aromato sodrume glūdi žmogaus vidinių jausmų sudėtingumas, kuriame persipina tiek tyrumas ir nekaltumas, tiek besąlygiška meilė, tiek neišvengiama bei prieštaringai vertinama gyvenimo našta, sudaryta iš nuodėmės ir kaltės. Ši dichotomija kvape perteikiama subtiliu natų deriniu: kvapniųjų apelsinų žiedų ir jazminų absoliutai, kartu su minkštu ir švelniu heliotropu bei santalmedžiu, saldžiomis tonka pupelėmis ir daugybe kitų jaukių kvapų natų. Tamsioji kvapo pusė perteikiama dar subtiliau ir paslaptingiau, ne išsyk aptinkama per kmynų ir kitų prieskonių derinį bei gausų animalistinių natų skambesį.

Lost in Heaven – tai trapi, jausminga ir itin emocinga emocijų dermė. Šio aromato tikslas – apgaubti savo klampiu jaukumu ir priversti jaustis taip gerai, tarsi būtumėte rojuje – ne įsivaizduojamoje, bet tikroje, širdžiai artimoje vietoje, kur pagaliau surandate pusiausvyrą.

Greipfrutas, žaliasis apelsinas, apelsinų žiedų absoliutas, jazminas, ylang-ylang ekstraktas, mimoza, magnolija, kuminas, cinamonas, korianderis, pilkoji ambra, muskusas, bičių vaškas, iriso sviestas, opoponax derva, heliotropas, vetiveris, sanalmedis, pačiulis, tonka pupelės.

Extrait de Parfum, 30ml.

Turime

Produkto kodas: LH30ml Kategorija: Žyma: