L’oblìo

195.00

Parfum, 100ml.

Produkto kodas: LPAR Kategorija: Žyma:

Aprašymas

O kas jeigu geriau būtų pamiršti, nei atsiminti?  L’oblìo (užmarštis) pasakoja apie ilgos kelionės į pabaigą, trečiąjį ir paskutinįjį Mistikos trilogijos skyrių. Kelias veda per Kambodžą palei Mekongo krantus ieškant užmaršties. Ramybė, visiška tyla, pusiausvyra. Dvasinė ramybė, plūduriuojanti tarsi valtis upėje.

Aromatas, tarsi labirintas, kuriame pasitinka ir pasveikina geriausios šlamučio, smilkalų ir saldaus apelsino spalvos. Giliau – šilti itališko iriso prisilietimai ir žalios Mate žolės užuominos, kurios aromatui suteikia dūminį tabako atspalvį. Širdyje – Indijos santalmedžio šešėlis, dulkių, muskuso ir šventojo miško užuominos. Tai beveik begalinė kelionė Mekongu, tačiau visada jauki ir raminanti.

„Aš ilgą laiką keliavau ieškoti kažko, kas galėtų užverti šį magišką trikampį. Aš ieškojau spindinčios spiralės, jos augalinės širdies ir kūno iš dulkių ir žemės. Pastaruosius metus praleidau ieškodamas užmaršties ir jos kvapo, išgyvenau daug dvasinių ir fizinių potyrių, turėjau kelionę į Kambodžą, ilgai plaukiojau Mekongu, ieškojau gryniausių žaliavų, ieškojau uoslės atminties kaip bet kokio kūrybinio proceso pradžios taško. Kelionės pabaigoje supratau, kad nenoriu atsiminti, aš tik norėjau pasiklysti savo tyrinėjimų užmarštyje ir tiesiog tylėti. Užmarštyje radau savo ramybę ir išganymą“ – Meo.

Viršutinės natos: bosvelijų medžio derva
Vidurinės natos: šlamutis, irisas, Mate, tabakas
Pagrindinės natos: ąžuolo samanos, santalmedis, mediena, pudra, muskusas