Akcija!

Little song

150.00

Parfum, 100ml.

Turime

Produkto kodas: LITT Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Little song yra pirmasis skyrius Metamorfozės aromatų cikle. Laiko derybų metamorfozė, kuri teka negailestingai per savo gyvenimą ir lūkesčius. Kvapas, pasakojantis apie vienišą ir intymų laiko pojūtį, kai jis teka ir keičiasi.

Šio aromato pagrindas yra tabako, kavos ir rožių užrašai. Aromato daina pradedama nuo rožės, absoliučios turkiškos rožės, pasakojančios jos žiedlapių poeziją. Tęsinys rezervuotas trims natoms – rausvajam pipirui, gaiviam imbierui ir bergamotei. Ir rudasis, tikras tabakas. Aromato kampus suapvalina civet muskusas, liatris, burbono vetiverija.

Žmogaus vienatvė tęsiasi per garsą, kuris jį lydi mintyse, jo gyvenimo kelionės metu kuriamą interpretaciją, per mažą dainą, daugybę kartų pakartotą, skambančią tyloje, per kvepalus.

Jis laiko glėbį rožių, išsaugotų laiko tėkmėje, laisva jo dešinė ranka, kuri liečia skubančio laiko langą, pro kurį jis stebi pasaulį, o jo kairė ranka tvirtai, tačiau atsargiai, laiko raudonas rožes. Kam skirtos šios rožės? Ant stalo vaza, kurioje sustingęs vanduo, kavos puodelis ir cigaretė tarp pirštų.

Viršutinės natos: bergamotė, imbieras, rausvasis pipiras
Vidurinės natos: turkiška rožė, kavos ekstraktas, liatris
Pagrindinės natos: tabakas, burbono vetiverija, civet muskusas, šalavijas, labdano derva