LAURENT MAZZONE PARFUMS PAŽINTINIS KVEPALŲ RINKINYS

35.00

Išskirtinis ir paslaptingas, Laurent Mazzone nišinių kvepalų pažintinis rinkinys atveria duris į neįprastą aromatų pasaulį. Kiekvienas iš šiame rinkinyje esančių aromatų yra rankų darbo meistriškumo ir gilios aistros vaisius. Sudėtyje naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai iš viso pasaulio, atsakingai renkami dėl jų unikalumo ir išraiškingumo.

Turime

Produkto kodas: LM760630/LM60920/LM760999/LM60937/LM62320/LM62313 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Pažintinį Laurent Mazzone kvepalų rinkinį sudaro 5×1 ml. šių kvepalų mėginukai:

  • Black Oud – intensyvus ir galingas aromatas, kurį charakterizuoja gilus ir sodrus oud medienos kvapas, papildytas aštriais prieskonių ir šiltų smilkalų akordais, kurie sukuria paslaptingą ir hipnotizuojantį efektą.
  • Malefic Tattoo – drąsus ir gundantis aromatas, kuriame dominuoja sodrus kedro medienos ir smilkalų dūmų aromatas, kuris suteikia paslaptingą ir viliojantį charakterį.
  • Sensual Orchid – kerintis ir gundantis aromatas, kurio širdyje pulsuoja orchidėjų ir vanilės derinys, apgaubtas jausmingų jazminų ir švelnios ambros šleifo, sukuriantis prabangų ir neišdildomą pojūtį.
  • Red D’Amour – aistringas ir šiltas aromatas, kurio širdyje dvelkia sodri rožių ir pikantiškų prieskonių kompozicija, elegantiškai apipinta vanilės ir ambros natomis, suteikianti gilius ir išskirtinius pojūčius.
  • Dulce Pear – gaivus ir viliojantis aromatas, kuriame susipina saldžių kriaušių ir žalių lapų natos su švelniu vanilės ir muskuso pagrindu. Šis aromatas sukuria lengvą, bet ilgai išliekantį vaisių ir gėlių bučinį ant odos.

Pažintinis kvepalų rinkinys idealiai tinka tiems, kurie ieško prabangos ir nori išreikšti save per retus, nepakartojamus kvapus. Puikiai tinka dovanai ar asmeniniam aromatų atradimui.

Kviečiame peržiūrėti visus Laurent Mazzone kvepalus.