KAMA

195.00

Aromatas Kama simbolizuoja gilią ir ryškią mūsų troškimų esmę. Jis apie kibirkštį, kuri pažadina ir skatina siekti gyvenimo malonumo. Rutina gali užgožti esminius troškimus, tačiau kiekviename iš mūsų slypi Kamos liepsna, primenanti apie gebėjimą patirti ir mėgautis gyvenimo malonumais. Ir tai ne trumpalaikės laimės akimirkos, bet gilesnis ir tvaresnis mėgavimasis gyvenimo turtais – menu, gamta ir tarpusavio ryšiais.
Kama, išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia troškimą, o šie kvepalai, tai odė neblėstančioms aistroms ir malonumams. Tai kvietimas gyventi!

Kama – tai unisex kvepalų ekstraktas (EDP) su natūraliomis esencijomis.

EDP 50 ml

Turime

Produkto kodas: KAMA Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Induizmo mitologijoje Kama yra meilės dievas, panašus į Kupidoną. Rankose jis laiko lanką iš cukranendrių ir gėlėmis papuoštas strėles, simbolizuojančias jausmingą meilę. Garsiausias Kamos pasakojimas susijęs su Viešpačiu Šiva. Kai Šiva giliai meditavo, pažeisdamas kosminę pusiausvyrą, Kama buvo pasiųstas savo strėlėmis pažadinti jo troškimų. Šiuo veiksmu buvo siekiama, paskatinti Šiva susituokti su Parvati ir taip atkurti pasaulio harmoniją. Tačiau sutrikęs Šiva sudegino Kamą savo trečiąja akimi. Vėliau Šiva atgaivino Kamą kaip beformę būtybę, simbolizuojančią visur esančią, bet nematomą troškimų prigimtį. Ši istorija pabrėžia troškimo galią, galinčią paveikti dieviškąsias būtybes ir pakeisti kosminę pusiausvyrą.

Kvapų natos: gervuogės, beržų derva, žibuoklės, irisai, cukraus vata, oda, viksvuolė, ambra, samanos, kašmyras ir muskusas.