HARRY’S

175.00

,,Harry’s“ bare galite įkvėpti atmosferos, dėl kurios nuo 1920-ųjų šis baras tapo privaloma rašytojų, dailininkų, menininkų ir aristokratų lankymosi vieta. Atmosfera, susijusi su patiekiamais kokteiliais, galantiškais susitikimais ir išgyventa vienatve, tankia ir paslaptinga.

Šiais kvepalais norėjome interpretuoti ir suteikti gyvybės paslaptingiausiems šios vietos bruožams per ambros, dūmines ir skvarbias natas.

Viršutinės natos: kalendra, rausvieji pipirai, pelargonijos.

Vidurinės  natos: kedras, dūmų natos, smilkalai.

Apatinės natos: labdanum derva, ambra, odinis akordas.

Coffret Edition: prabrangi dėžutė su integruotu magnetiniu užsegimu, pagerbiančiu italų meistriškumą.

Extrait de Parfum, 100 ml

Turime

Produkto kodas: CA950174 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Šis sapnas vadinamas ,,Harry’s’’. Jis atsiveria tarsi baro durys ir pasitinka jus šiltame, gyvybingame kalendros ir rausvųjų pipirų mikrokosme, hipnotizuojančiame pelargonijomis. Čia galite nusivilkti striukę ir patogiai įsitaisyti, apsupti Teksaso kedro medienos, kuria dvelkia prekystalis ir stalai, šilumos ir dūmų natų, primenančių apie tūkstančius cigarečių, kurias čia surūkė menininkai ir rašytojai. Smilkalai ją apšviečia, kaip ir jų diskusijas apie meną ir literatūrą, kad nusileistų ant balzaminio, gryno malonumo, labdanumo ir gintaro fono, patogiai įsitaisius ant odinių kėdžių akordeono. Ir staiga nebežinai, ar esi Londone, ar Venecijoje, tiesiog žinai, kad norėsi sugrįžti dar kartą.