GRÉASQUE

200.00

Gréasque gimė mažame kaimelyje, įsikūrusiame kvapniuose pietryčių Prancūzijos slėniuose. Elegantiškas ir nenumaldomas, jo įspūdingas takas puošia puikų Provanso parterį.

EDP 50ml

ĮSIGIJĘ ŠIUOS KVEPALUS DOVANŲ GAUSITE FIRMINĮ SORA DORA MAIŠELĮ 🎁

Turime

Produkto kodas: SD891042 Kategorija: Žymos: , ,

Aprašymas

Aromatas dvelkia vaisine pozicija – viršūnėje derinami juodųjų serbentų ir bergamočių tonikai. Prabrangiai sukurtas Gréasque yra iš kartos į kartą perduodamos Sora Dora patirties rezultatas. Mėta, suvaidinta visa savo pilnatve, yra ne tik sublimuojantis uoslės elementas, bet ir esminė žaliava, rezonuojanti visa savo apimtimi. Kaip plakanti aromato širdis, ji leidžiasi būti sustiprinta kitų aromatų paletės koncerte. Laikomas pirmųjų saulėtų dienų lengvumu, Gréasque paguodžia jus smulkiais kedro ir kvapiųjų šalavijų prisilietimais, o gilesnės stulbinančios medienos natos sugriebia už odos. Jo įžūlus takas sužavės pačius drąsiausius. Už pavasarį.

Siciliška bergamotė, bazilikas, juodieji serbentai, juodųjų serbentų lapai, gvazdikėliai, pipirai, pipirmėtė, žibuoklės, kedras, karamelė, kvapusis šalavijas, vetiveris, medienos natos.