EUCALYPTUS RAIN | BOXED FLOWER

18.00

85 g.

Turime

Produkto kodas: AST-BCDBER Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Privačios kolekcijos bei riboto leidimo kempinė „Eucalyptus Rain“ sukurs nuostabų dušo ritualą, apgaubtą yuzu (kvapniojo citrinmedžio), edelveiso gėlyčių ir vetiverijos aromatais. Šis raminančio poveikio, tačiau jausmingas kūno prausiklis dovanos švelnias šveičiamojo masažo glamones ir kvapnias drėkinamąsias putas. Pašalinkite nuovargį pasitelkdami natūraliai raminančią eukalipto galią.
Kvepia kaip kvapnūs eukalipto lapų ir kašmyro ryšulėliai.

Aromato natos: žalieji citrusai, mandarinas, greipfrutas, lotoso gėlė, jazminas, rasota levanda, kerpės, kašmyro mediena.

Naudojimas: Įsijauskite į nepamirštamą vonios ritualą. Patentuota technologija užtikrina, kad kempinę naudoti galėsite 14+ kartų.
Sudrėkinkite kempinę vandeniu ir spustelkite, kad susidarytų putos. Masažuokite kūną sukamaisiais judesiais, kad švariai nupraustumėte kūno odą. Po kiekvieno naudojimo kempinę nuliekite vandeniu, švelniai išspauskite vandens perteklių ir palikite džiūti. Pasibaigus kempinėje prisotintoms priemonėms ji gali būti naudojama kaip įprastinė kempinė prausimuisi.

Ne toksiška, tinkama veganams, netestuota su gyvūnais.
Pagaminta Los Andžele iš glicerino, vandens, kvapiųjų medžiagų, yuzu, edelveiso, vetiverijos šaknies ekstraktų.
Įspėjimai: Vengti tiesioginio kontakto su akių gleivine. Priemonei patekus į akis plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo mažamečių vaikų.