Dovanų čekis

20.00200.00

Produkto kodas: kuponas Kategorija:

Aprašymas

The House of DROPS dovanų čekio taisyklės ir sąlygos

UAB „Diantė“, įmonės kodas 304050021, parduodamą The House of DROPS dovanų čekį (toliau taip pat vadinama – Dovanų čekis), atsiskaitant grynaisiais pinigais arba banko kortele, galima įsigyti The House of DROPS parduotuvėse, esančiose Šv. Gertrūdos g. 51, Kaunas, bei Aukštaičių g. 4B, Vilnius, o taip pat, elektroninėje parduotuvėje www.dropslietuva.com, joje numatytais atsiskaitymo būdais.

The House of DROPS dovanų čekis yra fizinis ir jį perkant elektroninėje parduotuvėje www.dropslietuva.com Klientas jį gauna elektroninėje parduotuvėje www.dropslietuva.com pasirinktais būdais.

Dovanų čekiu, t.y. jame nurodyta suma, galima atsiskaityti už The House of DROPS fizinėse parduotuvėse, esančiose Šv. Gertrūdos g. 51, Kaunas, bei Aukštaičių g. 4B, Vilnius, įsigyjamas prekes.

Už elektroninėje parduotuvėje www.dropslietuva.com įsigyjamas prekes Dovanų čekiu neatsiskaitoma.

Klientas, pirkdamas Dovanų čekį, patvirtina, jog susipažino su šiomis The House of DROPS dovanų čekio taisyklėmis ir sąlygomis bei su jomis sutinka. Klientas, perleisdamas Dovanų čekį kitam asmeniui, įsipareigoja informuoti Dovanų čekio perėmėją apie šias The House of DROPS dovanų čekio taisykles ir sąlygas.

Dovanų čekis galioja 90 (devyniasdešimt) dienų nuo jo įsigijimo dienos. Pasibaigus Dovanų čekio galiojimo terminui jis tampa negaliojančiu, o jo vertė Dovanų čekio turėtojui negražinama.

Dovanų čekis negali būti grąžinamas, pakeičiamas į naują Dovanų čekį arba pakeičiamas į grynuosius pinigus. Su Dovanų čekiu negalima įsigyti kito Dovanų čekio, jo galiojimas nepratęsiamas. Dovanų čekis atsiskaitymui už prekes panaudojamas vienu kartu. Atsiskaitant Dovanų čekiu, Dovanų čekis iš jo turėtojo paimamas ir negrąžinamas.

Jeigu Dovanų čekio turėtojo įsigyjamos prekės kaina didesnė negu Dovanų čekyje nurodyta pinigų suma, trūkstamą dalį galima sumokėti grynaisiais pinigais arba banko kortele. Jeigu Dovanų čekio turėtojo įsigyjamos prekės kaina mažesnė negu Dovanų čekyje nurodyta pinigų suma, susidaręs skirtumas Dovanų čekio turėtojui negrąžinamas.

Perkant Dovanų čekį PVM sąskaita – faktūra neišrašoma. Klientui pageidaujant PVM sąskaita – faktūra gali būti išrašoma už Dovanų čekiu apmokėtas prekes.

Jeigu Dovanų čekis sugadintas tiek, kad jame nurodyta informacija nėra aiškiai matoma, tokiu Dovanų čekiu atsiskaityti už prekes negalima. Sugadintas Dovanų čekis į kitą Dovanų čekį nekeičiamas, o jo vertė Dovanų čekio turėtojui negražinama.

UAB „Diantė“ turi teisę keisti šias The House of DROPS Dovanų čekio taisykles ir sąlygas. Papildoma informacija apie Dovanų čekį teikiama el.paštu info@diante.

Papildoma informacija

SvorisN/A