CORETERNO PAŽINTINIS RINKINYS

30.00

Atraskite 7 unikalius Coreterno aromatus

  1. NO SLEEP – lelija, jazminai ir baltoji rožė, žibuoklės, pačiulis, vanilės natos – viskas apgaubta „baltojo miško“ harmonijoje.
  2. CATARSIS – gvazdikėliai ir muskato riešutas, suminkštintas neroli, šafrano, viskio natos ir gėlių ylang ylang bei rožių akordas, uždarytas medžiu ir oda.
  3. PUNK MOTEL – subtilus, bet charakteringas, apgaubia „nešvarias“ bergamotės ir baltosios rožės, muskuso, vanilės ir ambros natas, kad akordas būtų nepastebėtas.
  4. ROSE AND ME – rožė su tamsia siela, praturtinta pelargonija, jazminu ir šafranu, uždaroma tamsiu pačiuliu, mistiška Styraxo derva ir gvajako mediena.
  5. HIERBA NERA – prieskoniai, citrusiniai vaisiai ir originalus „marihuanos“ akordas, elemi, smilkalai ir labdano derva sukuria narkotinę simfoniją.
  6. MYSTIC SUGAR – kakavos absoliuto ir vanilės gūsis apgaubia vaisinį apelsinų ir ananasų mišinį, paryškintą migdolų žiedus praturtintus imbiero bei kardamono aštrumu.
  7. HARDKOR – ambra, agarmedis ir pačiulio dvelksmas su vaisine pradžia ir gėlių širdimi sukuria jausmingą ir hipnotizuojantį pribloškiantį aromatą.

Turime

Produkto kodas: SAM05 Kategorija: Žyma: