COCONUT BODY BUFFER | SPONGOLOGY

20.00

113 g.

Liko 14

Produkto kodas: EST-BBCO Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Spongology Shower With Nature kolekcija yra ekologiška, skirta gamtą tausojantiems vartotojams. Spongology ekologiška kūno prausimosi kempinė sukurta naudojant odą minkštinančius natūralius ingredientus ir erškėtuogių, žaliosios arbatos ir hibiskuso ekstraktus. Kempinė švariai nupraus, nušveis, pamasažuos ir tonizuos kūno odą. Sudėtyje turi eterinių aliejų.

Aromato natos: citrinos žievelė, apelsinas, kokosų vanduo, kokosų pienas, tonka pupelės, vanilė.

Naudojimas: Įsijauskite į nepamirštamą vonios ritualą. Patentuota technologija užtikrina, kad kempinę galėsite naudoti 20+ kartų. Sudrėkinkite kempinę vandeniu ir spustelkite, kad susidarytų putos. Masažuokite kūną sukamaisiais judesiais, kad švariai nupraustumėte kūno odą. Po kiekvieno naudojimo kempinę nuliekite vandeniu, švelniai išspauskite vandens perteklių ir palikite džiūti. Pasibaigus kempinėje prisotintoms priemonėms ji gali būti naudojama kaip įprastinė kempinė prausimuisi.

Ne toksiška, tinkama veganams, netestuota su gyvūnais.
Pagaminta Los Andžele iš glicerino, vandens, kvapiųjų medžiagų, yuzu ekstrakto, edelveiso ekstrakto, vetiverijos šaknies ekstrakto.

Įspėjimai: Vengti tiesioginio kontakto su akių gleivine. Priemonei patekus į akis plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo mažamečių vaikų.