BEACH GRASS | PEDI-BUFFER

16.00

85 g.

Liko 2

Produkto kodas: AST-BCPBBG Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Nuostabi Pedi Buffer Beach Grass kempinė kojų priežiūrai. Veiklieji ekstraktai valo, šveičia ir poliruoja pėdų odą, atlikdami putojantį masažą. Puikus aksominis prausiklis pavargusiai, skaudančiai pėdai. Patogus kelioninis dydis leidžia šia procedūra lepintis bet kur. Atostogų nuotaika pripildytas paplūdimio ir žalių augalų aromatas, sukuria aliuziją į vėju dvelkiantį poilsį ant jūros kranto.
Kvepia kaip gaivinantys pasivaikščiojimai pakrante.

Aromato natos: prieskoniai, vaisiai, žalios natos, jazminas, rožė, pudra, vandens natos, mediena, muskuso.

Naudojimas: Įsijauskite į nepamirštamą vonios ritualą. Patentuota technologija užtikrina, kad kempinę galėsite naudoti 30+ kartų. Sudrėkinkite kempinę vandeniu. Nuplaukite kojas kempinės švelnesne puse bei pamasažuokite ir nušveiskite padus šiurkštesne jos puse, taip namuose atlikdami profesionalią pėdų priežiūrą. Kempinę naudokite sukamaisiais judesiais, kad paskatintumėte kraujotaką. Po kiekvieno naudojimo kempinę nuliekite vandeniu ir palikite džiūti. Pasibaigus kempinėje prisotintoms priemonėms ji gali būti naudojama kaip įprastinė kempinė kojų prausimui.

Ne toksiška, tinkama veganams, netestuota su gyvūnais.
Pagaminta Los Andžele iš glicerino, vandens, natrio stearato, kvapiųjų medžiagų, pipirmėčių ekstraktų, jūros dumblių.

Įspėjimai: Vengti tiesioginio kontakto su akių gleivine. Priemonei patekus į akis plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo mažamečių vaikų.