BEACH GRASS | BOXED DUO

30.00

Liko 1

Produkto kodas: AST-M2BG Kategorija: Žyma:

Aprašymas

2 kvapnių Spongellé kūno kempinių rinkinys, supakuotas į nuostabią dovanų dėžutę.  Atostogų nuotaika pripildytas Beach Grass, paplūdimio ir žalių augalų aromatas, sukuria aliuziją į vėju dvelkiantį poilsį ant jūros kranto. Šioje kūno prausimo kempinėje susilieja vandens, medienos ir prieskoninės natos bei švelnus kūno šveitiklis, kad kasdienis dušo ritualas taptų švente.
Kvepia kaip gaivinantys pasivaikščiojimai pakrante.

Aromato natos: prieskoniai, vaisiai, žalios natos, jazminas, rožė, pudra, vanduo, mediena, muskusas.

Naudojimas: Įsijauskite į nepamirštamą vonios ritualą. Patentuota technologija užtikrina, kad rinkinį galėsite naudoti 30+ kartų. Sudrėkinkite kempinę vandeniu ir spustelkite, kad susidarytų putos. Masažuokite kūną sukamaisiais judesiais, kad švariai nupraustumėte kūno odą. Po kiekvieno naudojimo kempinę nuliekite vandeniu, švelniai išspauskite vandens perteklių ir palikite džiūti. Pasibaigus kempinėje prisotintoms priemonėms ji gali būti naudojama kaip įprastinė kempinė prausimuisi.

Ne toksiška, tinkama veganams, netestuota su gyvūnais.
Pagaminta Los Andžele iš glicerino, vandens, kvapiųjų medžiagų, yuzu ekstrakto, edelveiso ekstrakto, vetiverijos šaknies ekstrakto.

Įspėjimai: Vengti tiesioginio kontakto su akių gleivine. Priemonei patekus į akis plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo mažamečių vaikų.