SPONGELLÉ parfumuota kempinė AUTUMN BLOOM | BOXED FLOWER

18.00

85 g.

Privačios kolekcijos bei riboto leidimo kempinė Autumn Bloom“sukuria jaukią rudenišką nuotaiką ir komforto jausmą, pripildytą dūminio migdolų medžio ir šilto, jausmingo, muskuso aromatais. Šioje kūno prausimosi kempinėlėje tobulai dera prabangus kūno prausiklis su citrusine baltąja arbata, yuzu, edelveisu ir vetiverija, nepakartojamam saldžiam ir spalvingam šokiui po derliaus nuėmimo mėnuliu.

Kvepia kaip gaivus rudeniško oro gurkšnis ir jaukiai rusenanti, traškanti ugnis.

Turime

Produkto kodas: AST-BCDBAB Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Aromato natos: citrusinių vaisių baltoji arbata, Mirabelle slyvos, juodoji rožė, vandeningas lotosas, persikų žiedai, šiltas pačiulis, migdolų medžio mediena, jausmingas muskusas

Naudojimas: Įsijauskite į nepamirštamą vonios ritualą. Patentuota technologija užtikrina, kad kempinę naudoti galėsite 14+ kartų. Sudrėkinkite kempinę vandeniu ir spustelkite, kad susidarytų putos. Masažuokite kūną sukamaisiais judesiais, kad švariai nupraustumėte kūno odą. Po kiekvieno naudojimo kempinę nuliekite vandeniu, švelniai išspauskite vandens perteklių ir palikite džiūti. Pasibaigus kempinėje prisotintoms priemonėms ji gali būti naudojama kaip įprastinė kempinė prausimuisi.

Ne toksiška, tinkama veganams, netestuota su gyvūnais
Pagaminta Los Andžele iš glicerino, vandens, kvapiųjų medžiagų, yuzu, edelveiso, vetiverijos šaknies ekstraktų.

Įspėjimai: Vengti tiesioginio kontakto su akių gleivine. Priemonei patekus į akis plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo mažamečių vaikų.