20+ MEN’S SUPREME BUFFER

20.00

99.2 g.

Turime

Produkto kodas: AST-MSBC Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Vyriška Supreme Buffer prausimosi kempinė yra pripildyta trigubo poveikio riebios tekstūros kūno prausikliu, kuris pakeis Jo dušo rutiną. Prausiklio sudėtyje yra drėkinančio kakavos, maitinančio taukmedžio ir vitaminu A praturtinto mango sviesto.  Puikaus Cedar Absolute aromato kempinė yra puiki priemonė, leidžianti nuotaikingai pradėti dieną prausiantis duše namie ar atsigaivinti po treniruotės sporto salėje ir padedanti atgauti jėgas vakarais po intensyvios dienos. Kempinėje esantis kūno prausiklis praturtintas juodosios arbatos ir kavos ekstraktais, kad Jo oda taptų lygesnė.

Aromato natos: kedro absoliutas, žaižaruojanti citrina, mira, mediena, ambra, juodoji rožė.

Naudojimas: Įsijauskite į nepamirštamą vonios ritualą. Patentuota technologija užtikrina, kad kempinę galėsite naudoti 20+ kartų. Sudrėkinkite kempinę vandeniu ir spustelkite, kad susidarytų putos. Masažuokite kūną sukamaisiais judesiais, kad švariai nupraustumėte kūno odą. Po kiekvieno naudojimo kempinę nuliekite vandeniu, švelniai išspauskite vandens perteklių ir palikite džiūti. Pasibaigus kempinėje prisotintoms priemonėms ji gali būti naudojama kaip įprastinė kempinė prausimuisi.

Ne toksiška, tinkama veganams, netestuota su gyvūnais.
Pagaminta Los Andžele iš glicerino, vandens, kvapiųjų medžiagų, yuzu ekstrakto, edelveiso ekstrakto, vetiverijos šaknies ekstrakto.

Įspėjimai: Vengti tiesioginio kontakto su akių gleivine. Priemonei patekus į akis plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo mažamečių vaikų.