N.C.P.

Keturis draugus, įkūrusius N.C.P. prekės ženklą, suartino aistra pokyčiams, bendras požiūris ir didžiulis noras išsiveržti iš komforto zonos. Neįtikėtina N.C.P. komanda siekia kurti kažką kitokio ir unikalaus – ypatingus aromatus, kuriuos būtų galima labai lengvai suasmeninti juos sluoksniuojant.
Visi N.C.P. kvepalai yra kruopščiai suformuluoti, siekiant sukurti rafinuotus ir individualius aromatus sluoksniavimui. N.C.P. savo kolekcijas sukūrė bendradarbiaujant su žymiais kvepalų namais Givaudan, Paryžiuje.
Tradiciškai kvepalų formulėje būna labai daug ingredientų, todėl juos sudėtinga sluoksniuoti. N.C.P. aromatų formulės minimalistinės, tuo sudarant idealias sąlygas visus kvepalus sluoksniuoti tarpusavyje, tačiau išlaikant ir kiekvieno aromato unikalumą.

N.C.P. komanda

Noomi Rapace – Holivudo aktorė ir mados ikona iš Švedijos Noomi Rapace yra puikiai žinoma daugeliui. Ji vaidino tokiuose filmuose kaip „Prometėjas“, „Šerlokas Holmsas“, „Lašas“, „Vaikas 44“, „Neužrakintas“, „Kas nutiko pirmadienį“, „Šviesus“, „Ferrari“. Noomi taip pat yra tikroji Lizabeth Salander („Mergina su drakono tatuiruote“). Noomi teko vaidinti kartu su tokiais Holivudo aktoriais kaip Tom Hardy, Orlando Bloom, Michael Douglasas, Will Smith, Hugh Jackman ir Ben Kingsley. Noomi vertina išskirtinę kokybę ir dizainą.

Steve Terry – jau daugiau nei 25 metus yra tiesiog varomoji jėga Švedijos grožio pramonėje. Jo unikalus kūrybiškumas ir rinkodaros išmanymo derinys, gilios žinios, sugebėjimas vystyti idėjas ir meilė grožio verslui įrodė, garantavo didžiulę sėkmę tiek kūryboje, tiek ir versle. Steve’as konsultuoja sėkmingiausias Švedijos įmones, įskaitant „Toni & Guy“, „YOU Stockholm“, „YOUway.com“, kurią jis įkūrė ir 2012 m. pardavė „Schibsted“. Ji iki šiol jis yra bendrasavininkas ir kūrybos bei verslo vystymo direktorius vienoje iš populiariausių grožio industrijos vietų Skandinavijoje – „LYKO“. Dabar didžiąją laiko dalį Steve’as praleidžia sutelkdamas dėmesį į koncepcijos ir verslo plėtrą N.C.P.

Jonas Nillson – Švedijos kalnų slidinėjimo žvaigždė (Švedijos, Skandinavijos, Europos ir pasaulio čempionas), kuris baigęs karjerą pasuko į verslą ir po patirčių įvairiuose kompanijose Jonas šiuo metu yra N.C.P. vadovas.

Ash Pournouri – vizionierius ir verslininkas savo karjerą pradėjo išbandydamas save įrašų kompanijų, leidybos, kelionių užsakymo ir vadybos srityse. Tai, kas prasidėjo maža misija kurti ir valdyti pasaulinio lygio superžvaigždės „Avicii“ prekės ženklą, atvedė Ash į „EDM“ judėjimo iniciavimą. Per kompanijas, priklausančias UNLTD šeimai, Ash kūrybingai sujungė pirmąsias menininkų partnerystes, įkūriant „At Night Studios“ ir „Talent Box Management“ bei atstovaujant „Skilltwins“ ir „Roomie“.

Kvepalų sluoksniavimas
Aromatų sluoksniavimas yra technika, kurią sudaro kelių aromatų derinimas tuo pačiu metu. Kvepalų sluoksniavimas gali skambėti sudėtingai, tačiau su N.C.P. tai yra itin paprasta. Sluoksniavimas leidžia Jums susikurti savo kvapą – ar tai būtų ypatinga diena, proga, ar sezonas. Sukurkite aromatą, kuris būtų unikalus būtent Jums.

N.C.P. 7 AROMATŲ KOLEKCIJA

N.C.P. septynių aromatų kolekcija sukurta taip, kad kvepalų mylėtojui pasiūlytų pilnatvę. Kolekcijoje yra septyni aromatai, apimantys visas kvapų šeimas. Kiekvieną aromatą galima naudoti atskirai arba sluoksniuoti kartu, kad sukurti savą ir unikalų aromatą.

  Rodoma 1–16 iš 18

  • N.C.P. Olfactive Facet 705 Leather & Oud

   129.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 706 Saffron & Oud

   129.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 201 Apple & Driftwood

   71.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 102 Ginger & Lime

   91.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 501 Iris & Vanilla

   71.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 301 Jasmine & Sandalwood

   71.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. OLFACTIVE FACET 502 ORANGE BLOSSOM & CARAMEL

   91.00
   Daugiau
  • N.C.P. Olfactive Facet 707 Oud & Patchouly

   129.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 702 Musk & Amber

   91.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 601 Amber & Gaiacwood

   71.00
   Daugiau
  • N.C.P. Olfactive Facet 101 Clementine & Violet Flower

   71.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 401 Lavender & Juniper

   71.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 701 Leather & Vetiver

   71.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 703 Tonka Bean & Moka

   91.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 704 Incense & Musk

   129.00
   Į krepšelį
  • N.C.P. Olfactive Facet 602 Sandalwood & Cedarwood

   Akcija! 72.80
   Į krepšelį

  Rodoma 1–16 iš 18