FrancescaBianchi aromatai

Francesca-Bianchi
FrancescaBianchi-aromatai

Meno istorijos studijos Florencijoje ir knyga apie parfumerijos paslaptis užaugino mano aistrą kvepalams ir jų kūrybai. Nuo tada vis mokausi ir eksperimentuoju.
Mano sukurti kvepalai yra pagaminti rankomis nuo pirmosios įkvėpimo kibirkšties iki galutinio išpilstymo į kvepalų buteliukus ir jų supakavimo mano laboratorijoje Amsterdame. Man svarbu ne tik kvapo sukūrimas, bet ir esencijų gamyba, jų filtravimas ir kiekvieno kvepalų buteliuko supakavimas rankomis, taip įdedant dalelę savęs.
Įkvėpimo šaltinis man yra įvairios ir tikros gyvenimo aplinkybės, proto būsenos ir kylančios intuicijos, atsiradusios iš nerimo, emocinių ir dvasinių jausmų ir potyrių. Tai – mano epifanijos. Siekiu tuos potyrius įsivaizduoti, pajausti ir tuo pačiu metu išreikšti bei pavaizduoti emocinį jaudulį, kurį patiriu tokių potyrių metu.
Aromato formulės sukūrimas, sumaišymas, dažnai priverčia mane sulaikyti kvėpavimą ties kiekvienu lašu, kuris dalyvauja tarsi šventame rituale. Tomis ekstazę primenančiomis ir tyliomis akimirkomis jaučiuosi tarsi alchemikas, kuris per savęs transformaciją pagimdo kažką naujo ir ypatingo.

Francesca Bianchi

Produktai