FragrArt kosmetika

FragrArt – išskirtinis itališkas prekės ženklas, kuris specializuojasi itin aukštos kokybės skystų muilų bei aukščiausios kokybės drėkinamųjų kūno losjonų, pagamintų iš biologiškai suderinamų natūralios kilmės ingredientų Italijoje. Kompanijos gaminiuose nėra jokių gyvūninės kilmės žaliavų, parabenų, palmių aliejaus, natrio laureto sulfato, natrio laurilsulfato, LES, formaldehido, dažų, PVP, MEA, EDTA ir PEG.

FragrArt yra ne tik kasdienio naudojimo produktas, bet ir nuostabus SPA ritualas Jūsų pačių rankomis. Skiriamasis FragrArt elementas ieškant elegancijos yra retų, romantiškų ir nuostabių, meniškų, kvapų naudojimas. Tai itin rafinuoti aromatai, ištirti ir sukurti nepriklausomų amatininkų laboratorijų, gaminami ribotais kiekiais su atidžiai atrinktais ingredientais.

Kompanijos produktai yra kuriami tyrinėjimo ir atradimo dvasia. Jie yra savaip originalūs ir unikalūs. FragrArt produktai yra parduodami ne visur, tik kruopščiai atrinktose vietose, kad juos tinkamai įvertintų tie, kurie turi išlavintą skonį ir rafinuotumas yra jų aistra ir stilius. Kūno prausimas ir drėkinimas naudojant FragrArt priemones tampa ritualu, sukurtu iš paprastų žingsnių, kurie natūraliu būdu subalansuoja kasdienio gyvenimo ritmą.

Produktai